Alanya Park Çalışması

Spor aletleri yenilendi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü Alanya Hizmet Birimi ekipleri Tosmur Mahallesi sahil yolu üzerinde bulunan spor aletlerini yeniledi. Bozuk ve kullanılacak durumda olmayan spor aletlerinin yerine yenilerinin konması yerli vatandaş ve turistleri memnun etti. Özellikle saba ve akşam saatlerinde 7’den 70’e herkesin spor yaptığı güzergahta bulunan spor aletleri hizmete girmesiyle birlikte ilgi odağı oldu.
Sabah ya da akşam yürüyüşü ile koşu yapan yerli vatandaşlar ve turistler, bölgedeki spor aletlerini de kullanarak sporlarını tamamlıyor. 
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluk alanı içinde olan caddelerde her türlü hizmeti yaptıklarını söyledi. Caddenin alt yapısı, kaldırım ve refüjlerin bakımı ve temizliğinin yanı sıra park ve spor alanlarının bulunduğu yerleri de elden geçirdiklerini söyledi. Güney, “ Tosmur’dan başlayan ve Alanya Merkezi’ne kadar devam eden sahil yolu sorumluluk alanımız içinde burada yaz kış yerli ve yabancılar spor yapıyor. Yol güzergahı üzerindeki spor alanlarını ve içindeki spor aletlerini elden geçirdik. Tosmur Mahallesi’ndeki aletlerin tamamını yeniledik. Spor yapan insanlardan olumlu tepki aldık. Önümüzdeki süreçte çalışmalarımız aynı tempoda sürecek “ dedi.