“Camilerimiz” WC Onarım ve Diğer Yenileme İşleri

Kentimizin hem tarihi hem de kutsal değerlerinden camilerimize de onarım ve yenileme hizmetleri vermeyi ihmal etmedik.

Cami tuvaletlerimizi de tıpkı diğer onarım ve iyileştirme işlerinde olduğu gibi engelli kullanımına uygun hale getirdik. İlaveten bayan kullanımına uygun hale getirmeyi de unutmadık.
Muratpaşa Camii WC Onarım İşi
Muratpaşa Camii tuvaletlerini iç ve dış komple bakımdan geçirdik. Abdest alma yerleri tabanını traverten kaplayarak üzerine ahşap sundurma yaptık.
Takkacı Mustafa Müftü Camii WC Onarımı
Takkacı Mustafa Müftü Camii tuvaletlerini ve abdest alma yerlerini tadilattan geçirdik. Ek olarak cami avlusunu mermer ile kapladık ve duvarları üzerine ferforje yaptık.
İmaret Camii WC Onarımı
İmaret Camii avlusunda bulunan tuvaletlerde mevcut seramikler, lavabolar, klozetler sökülüp yerine yeni vitrifiye armatüre montajları yapıldı.
Balbey Camii WC Onarımı
Balbey Camii’ne ait olan bay ve bayan tuvaletlerinde mevcut vitrifiye ve seramik sökülerek yeni vitrifiye ve seramik montajları yapıldı. Giriş merdiven kaplamaları, elektrik ve sıhhi tesisat komple yenilendi.
Karakaş, Hacı Zeliha, Demirci Kara Ali, Kesik Minare, Şeyh Sinan Camii WC Onarım İşi
Karakaş, Hacı Zeliha, Demirci Kara Ali, Kesik Minare, Şeyh Sinan Camilerine ait tuvaletlerde vitrifiye ve seramik montajları yapımına başladık. Tuvaletlere ait sıhhi tesisat ve elektrik tesisatını baştan aşağı yeniliyoruz. Dış kapılar, tuvalet kapıları da yenilenecek ve yapı teras çatılarına su izolasyonu yapılacaktır.  
Müsellim Cami Wc’sinin Yer Altına Alınma Projesi
Gelişim sürecinde olan bu projeyle camimize en uygun kullanım koşullarını kazandırmayı hedefliyoruz.
Diğer Camilerdeki Onarım İşleri
Vakıflar Müdürlüğü ile yapacağımız protokole göre onarım programına alınacak diğer camilerimize yönelik bakım onarım işlerinin her birini ayrı ayrı projelendireceğiz.