Manavgatlılar AŞT’yi çok sevdi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, bölge turneleri kapsamında Oyun Oyun İçinde adlı oyununu Manavgatlılarla buluşturdu.

Antalya Şehir Tiyatrosu (AŞT), tiyatro sanatını yaygınlaştırmak ve sevdirmek adına bölge turnelerine devam ediyor. Her ayın son haftasında farklı bir ilçede gerçekleştirilen temsillere halk yoğun ilgi gösteriyor. AŞT, bu kapsamda ‘’Oyun Oyu içinde adı oyununu Manavgat’ta ücretsiz sahneledi. Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyuna tiyatroseverler büyük ilgi gösterdi. Yoğunluk sebebiyle yer bulamayan bazı tiyatro severler oyunu merdivenlere oturarak izledi. Antalya Şehir Tiyatrosu Çocuk ve Gençlik Birimi Sanat Danışmanı Özer Tunca’nın yazdığı ve yönettiği Oyun Oyun İçinde, durum komedisi üzerine kurulu, iç içe geçen rolleriyle, müzikleri ve danslarıyla büyük beğeni topladı. İzleyiciler finalde sanatçıları ayakta alkışladı. 

BÖLGE TURNELERİNE İLGİ BÜYÜK
Elmalı, Finike, Akseki, İbradı, Gazipaşa, Korkuteli, Kaş ve Alanya’ya gittiklerini belirten Antalya Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Mehmet Özgür, önümüzdeki sezon için daha büyük ve kapsamlı projelerin hazırlıkları içinde olduklarını söyledi. Özgür, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluk alanına giren her yere tiyatroyu götürmeyi hedeflediklerini ifade etti.