Meclis Komisyonları

2019 YILI ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ İHTİSAS KOMİSYONLARI ÜYELERİ
ENCÜMEN ÜYELERİKARAR  NO :PARTİ GRUBU  
Mesut KOCAGÖZ13.04.2019/254CHP
Şerafettin ÖZER13.04.2019/254CHP
Büşra ÖZDEMİR13.04.2019/254CHP
Mithat ARAS13.04.2019/254CHP
Mehmet Cengiz BÜYÜKGEBİZ13.04.2019/254İYİ Parti
PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONUKARAR  NO :PARTİ GRUBU  
Oktay BAŞARAN13.04.2019/255CHP
Zafer TAN13.04.2019/255CHP
Ali POLAT13.04.2019/255CHP
Batuhan Mutlu ENGİN13.04.2019/255CHP
Abdurrahman YILMAZ13.04.2019/255AK Parti
Serhat ÖZDEMİR13.04.2019/255AK Parti
Levent KONUR13.04.2019/255AK Parti
Mehmet YÜKSEL13.04.2019/255İYİ Parti
Avni ATAY13.04.2019/255MHP
İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONUKARAR  NO :PARTİ GRUBU  
Mehmet HACIARİFOĞLU13.04.2019/256CHP
Sıdıka GÖKYAR KIZILCA13.04.2019/256CHP
Erkan DEMİRCİ13.04.2019/256CHP
Enver BARIŞ13.04.2019/256CHP
Ali ÇETİN13.04.2019/256AK Parti
Hasan Cumhur GÖNCÜ13.04.2019/256AK Parti
Mehmet Ali KİRİŞ13.04.2019/256AK Parti
Adem ER13.04.2019/256MHP
Barış BULUT13.04.2019/256İYİ Parti
ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONUKARAR  NO :PARTİ GRUBU  
Şafak OTUZALTI13.04.2019/257CHP
Osman MANİS13.04.2019/257CHP
Mehmet YÖRÜKOĞLU13.04.2019/257CHP
Bülent ÖZGÜVEN13.04.2019/257CHP
Şevket ÖZKAN13.04.2019/257AK Parti
İsmail DEMİR13.04.2019/257AK Parti
Fırat DEMİRCİ13.04.2019/257AK Parti
Hüseyin BALYA13.04.2019/257MHP
Mehmet TOPRAK13.04.2019/257İYİ Parti
EĞİTİM,KÜLTÜR,GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONUKARAR  NO :PARTİ GRUBU  
Esin BİLGİÇ13.04.2019/258CHP
Mehmet ALTUNBAŞ13.04.2019/258CHP
Mithat ARAS13.04.2019/258CHP
Oktay BAŞARAN13.04.2019/258CHP
Kemal YILDIRIM 13.04.2019/258AK Parti
Mehmet Ali ERDOĞAN13.04.2019/258AK Parti
Mehmet GÜVEN13.04.2019/258AK Parti
Mehmet DURUKAN13.04.2019/258MHP
Yusuf Emre ERTUĞAN13.04.2019/258İYİ Parti
ULAŞIM KOMİSYONUKARAR  NO :PARTİ GRUBU  
Zekeriya ALTUN13.04.2019/259CHP
Ahmet CAN13.04.2019/259CHP
Deniz FİLİZ13.04.2019/259CHP
Ertuğrul ÜNAL13.04.2019/259CHP
Muhammet URAL13.04.2019/259AK Parti
Dilaver TANIK13.04.2019/259AK Parti
İlhami YILDIRAN13.04.2019/259AK Parti
Ali ŞAHİN13.04.2019/259MHP 
Gürsel AŞIK13.04.2019/259İYİ Parti
AKDENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİ(ASİL)KARAR  NO :PARTİ GRUBU  
Oktay BAŞARAN13.04.2019/260CHP
Enver BARIŞ13.04.2019/260CHP
Ali COŞKUN13.04.2019/260CHP
Zekeriya ALTUN13.04.2019/260CHP
Mithat ARAS13.04.2019/260CHP
Erşan ÖZDEN13.04.2019/260CHP
Ertuğrul ÜNAL13.04.2019/260CHP
Mustafa BASKAK13.04.2019/260İYİ Parti
Ramazan ÖZEN13.04.2019/260İYİ Parti
Yusuf Emre ERTUĞAN13.04.2019/260İYİ Parti
Kerem Kaya TURAN13.04.2019/260İYİ Parti
AKDENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİ(YEDEK)KARAR  NO :PARTİ GRUBU  
Deniz FİLİZ13.04.2019/260CHP
Ahmet CAN13.04.2019/260CHP
Batuhan Mutlu ENGİN13.04.2019/260CHP
Mehmet YÖRÜKOĞLU13.04.2019/260CHP
Büşra ÖZDEMİR13.04.2019/260CHP
TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ(ASİL)KARAR  NO :PARTİ GRUBU 
Mehmet TUFAN13.04.2019/261CHP
Esin BİLGİÇ13.04.2019/261CHP
Hasan Can KAMBUROĞLU13.04.2019/261İYİ Parti
TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ(YEDEK)KARAR  NO :PARTİ GRUBU  
Zekeriya ALTUN13.04.2019/261CHP
Oktay BAŞARAN13.04.2019/261CHP
SAĞLIKLI KENTLER BİRLİĞİKARAR  NO :PARTİ GRUBU  
Ünal ÇETİNKAYA13.04.2019/262CHP 
Halil ARIKAN13.04.2019/262CHP
Deniz FİLİZ13.04.2019/262CHP