Büyükşehir ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmıyor
09 Ağustos 2017, Çarşamba

Büyükşehir Belediyesi zor durumda olan, yardıma muhtaç vatandaşlara desteğini sürdürüyor. Kumluca'nın çeşitli mahallelerinde yatağa bağımlı olarak yaşamlarını sürdüren Hasan Dalmaz, İsmail Özer ve Hatice Kavacık’a hasta yatağı ve ev eşyası yardımı yapan Büyükşehir Belediyesi, zor günlerinde ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmadı.

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Kumluca Hizmet Birimi’ne yapılan yardım başvurularını karşılıksız bırakmadı. Yatağa bağımlı hastalara ev şartlarında daha iyi bir yaşam imkanı sunmayı amaçlayan Büyükşehir Belediyesi, başvuruları değerlendirerek Ortaköy Mahallesi’nden Hasan Dalmaz (93), Karşıyaka Mahallesi’nden İsmail Özer (90) ve Hacıveliler Mahallesi’nden Hatice Kavacık’a (85) tam fonksiyonlu hasta yatağı yardımı ve ev eşyası yardımı yaptı.
İNSAN ODAKLI PROJELER 
Yapılan yatırımları değerlendiren Büyükşehir Belediyesi Kumluca Koordinatörü Yusuf Evran, ‘’Kumluca’da yaşayan hastaların hasta yatağı olmadığı için yer döşeğinde yaşayan ihtiyaç sahiplerine hasta yatağı ve ev eşyası yardımı gerçekleştirdik. Göreve geldiğimiz ilk günden bu güne insana değer veren projeler ile hareket ediyoruz. Bu kapsamda vatandaşlarımızın her konuda yanında olarak hizmet sunuyor, Kumlucalılar adına Menderes Türel’e teşekkür ediyoruz” diye konuştu.